- Optimist A - Optimist B - Optimist C - Splash A - Splash B -Laser 4.7 - RS Feva -
Deelnemerslijst Optimist A Pinksterevenement 2017
Zeilnummer: Naam: Bootnaam: Vereniging: Woonplaats:
NED2368 Job Vreugdenhil white rabbit KWVL Hilversum
NED 3193 Tobias Huvers x WV Braassemermeer Hillegom
ned3172 max frank nvt WV Braassemermeer leiden
NED2765 Friso Engler Grey Shadow HJC Haarlem
NED2981 Hester Stokman - WV Nieuwe Meer Aalsmeer
NED3205 Kees den Tex Nvt KWVL Naarden
NED3127 Tom Jongkind TomTom WV Nieuwe Meer Aalsmeer
NED3017 Wessel Van Gils - KNZRV Muiden Muiden
NED2886 Boudewijn Grootes geen naam HJC Heemstede
NED3233 Sytze Boerstra - WV Braassemermeer Oegstgeest
NED3315 Florian Vreeburg - WV Braassemermeer Hoofddorp
NED3139 Bob steinmetz - KNZRV Muiden HEEMSTEDE
NED2420 anneloes knegtel Spetter wv braassemermeer voorhout
ned2828 Ewout knegtel gifkikker wv braassemermeer voorhout
NED3215 Mickey Revet OptiMick KNZRV Muiden Weesp
NED3326 Feline van Ede - KWVL Laren
NED2964 Olivier de Ruiter Espada KWVL Laren NH
NED2585 JayJay de Gier Shosholoza KWVL Loosdrecht
NED3317 Victorine Kelderman nvt KWVL Blaricum
NED3005 Pien Meyer .. KWVL HILVERSUM
NED3016 Jeroen Dieperink NED 3016 Braassemermeer Den Bosch




- Optimist A - Optimist B - Optimist C - Splash A - Splash B -Laser 4.7 - RS Feva -
Deelnemerslijst Optimist B Pinksterevenement 2017
Zeilnummer: Naam: Bootnaam: Vereniging: Woonplaats:
NED3069 Vera ter Horst Garfield HJC Haarlem
NED2525 Wisse Boekestijn bubbl KNZRV Muiden Bussum
ned3107 carlijn baggers cars wv braassemermeer abcoude
ned2929 sophie baggers dancing queen wv braassemermeer abcoude
NED2345 Sam Schickler Weps KNZRV Muiden Amsterdam
NED2897 floor frank komeet WV Braassemermeer leiden
NED2943 Diederik Engler White Shadow HJC Haarlem
NOR3078 Dena Luiks Waterheks WV Nieuwe Meer Amstelveen
NED2501 Nienke Stokman Golvendanser WV Nieuwe Meer Aalsmeer
NED3300 Frederik Smelt Kippenboot KNZRV Muiden 1412 HC NAARDEN
NED3131 Ivar van Diggelen Viskip HJC Haarlem
NED3104 Bouwe Adriaansen - WV Nieuwe Meer LEIMUIDEN
ned2229 Jip de Boer blackfarmer HJC haarlem
NED2758 Thijs Bijleveld Golden Eagle WV Braassemermeer Ouderkerk aan de Amstel
ned3159 Lars Ganzevles MatchboX WV Braassemermeer Almere
NED 3160 Guus van Renesse Guus HJC Amsterdam
NED2880 Louise Bloem Sunshine KNZRV Muiden Bussum
ned3246 frank roemers Frank KNZRV Muiden naarden
NED3163 Abel Oskamp Tasman KNZRV Muiden Amsterdam




- Optimist A - Optimist B - Optimist C - Splash A - Splash B -Laser 4.7 - RS Feva -
Deelnemerslijst Optimist C Pinksterevenement 2017
Zeilnummer: Naam: Bootnaam: Vereniging: Woonplaats:
X20 Inge ter Horst Win net HJC Haarlem
NED2332 Hidde van der Zee Klavertje KWVL Amsterdam
K1 Daan van den Brom K1 KWV de Kaag Leiden
NED2159 Josephine Holtz phi wv braassemermeer Leerdam
NED2430 Wessel Holtz wv braassemermeer Leerdam
NED2176 Xander Holtz wv braassemermeer Leerdam
NED2877 thomas reyers T.S.V. kwvl nijmegen
NED2597 Maxwell Schickler Bee KNZRV Muiden Amsterdam
NED2672 Willem Hagenberg geen WV Nieuwe Meer Amsterdam
NED2751 Simon Hagenberg Waterster WV Nieuwe Meer Amsterdam
NED2513 Evi Luiks Woelwater WV Nieuwe Meer Amstelveen
NED2343 Wesley Kraan Tweety WV Ouderkerkerplas Amstelveen
NED2558 Henry Mole Moley KWVL Laren
NED32 Margot van Wettum Vuntushaai KWVL Loosdrecht
NED 3213 Adriaan Bak NED 3213 WV Braassemermeer Amsterdam
NED3037 Lodewijk Bak Ned3037 WV Braassemermeer Amsterdam
k2 Amélie Swen luana van oranje kwv de Kaag Leiden
ned3226 max breur nvt HJC haarlem
X2 Loes Hin X2 HJC ouderkerk aan de amstel
NED3024 Jorien Hin Jootje Bootje HJC ouderkerk aan de amstel
NED2705 Son Weir supersonic wv ouderkerkerplas Ouderkerk aan de Amstel
NED2219 Stijn Wierper Festijn KWVL Naarden
NED2814 Marleen Van Gils Need 4 speed KNZRV Muiden Muiden
NED2238 Tijn de Vreeze Woeste Willem De Vlietzeilers Den Haag
NED3105 Guy Estourgie NED3105 KWVL Bussum
NED2601 Thije Bogaard Zwaardvis KNZRV Muiden Bussum
NED3058 Xavier van der Leest XA-4 KNZRV Muiden Amsterdam
ned2934 mike de brouwer wv ouderkerkerplas amstelveen
NEDNTB Laurens Engler NTB HJC Haarlem
NED2917 Reinoud Tibboel - KNZRV Muiden Blaricum
NED2772 Gunes Soyer Aqua Vlietzeilers Wassenaar
NED2575 Alana Fraza Aqua Power 1 KNZRV Muiden Hilversum
NED180 Joris Bijleveld Red Lion WV Ouderkerkerplas Ouderkerk aan de Amstel
Ned2746 Storm Vrind Stormy Weather kwv de Kaag sassenheim
1228 Jolijn Nijholt Sootje Nieuwe Meer Kudelstaart
NED2998 Féline Vreeburg Dare Devil WV Braassemermeer Hoofddorp
NL1807 Willemijn van Aspert Bizzy-M KNZRV Muiden Veghel
Ned 2505 Sebastiaan Van ofwegen 2505 Braassemermeer Amsterdam
ned1980 Noah Roemers De blauwe vinvis KNZRV Muiden naarden
NED3070 Berend Roozendaal Stormbeer KWVL Bussum
ned3079 Teije van Ede - KWVL Laren
NED2323 Meia Frantzen Zeebra KNZRV Muiden Amsterdam
NED3180 Tian Ming Hauptmeijer Zeebra kwvl Naarden
NED3242 Lex Klaassen Speedy Gonzales WV Ouderkerkerplas Ouderkerk aan de Amstel
NED1805 Quint Klaassen Sprot WV Ouderkerkerplas Ouderkerk aan de Amstel
NED2818 Julia de Jeu Coole Kikker WV Braassemermeer Roelofarendsveen
ned2509 julie reesink storm kwvl amsterdam
NED2966 Jesper Boogers - KWVL Bussum
NED2903 Eva Boogers - KWVL Bussum
ned2868 luz hulzebos optimist KNZRV Muiden muiden
X15 Boele van Renesse Boele ZO Amsterdam
ned 3092 agnès brandt i boat WV Braassemermeer rotterdam
NED2658 Olena Godee Leafstorm KNZRV Muiden Muiden
NED2961 pieter de Wit - HJC Haarlem
X11 Wouter de Wit X11 HJC Haarlem
NED2051 Cato Meyer .. KWVL HILVERSUM
KK4 Svenne Vaessen Kaag 4 WSV de kaag Wassenaar
NED3284 Laurens Ossentjuk kameleon KVWL Blaricum
NED3235 Lisa Brandt - WSV Hoorn Monnickendam
NED3121 Niels Brandt - WSV Hoorn Monnickendam
NED2667 just thoen just hjc heemstede




- Optimist A - Optimist B - Optimist C - Splash A - Splash B -Laser 4.7 - RS Feva -
Deelnemerslijst Laser 4.7 Pinksterevenement 2017
Zeilnummer: Naam: Bootnaam: Vereniging: Woonplaats:
NED179586 Chris Andriessen geen Braassermermeer RIJNSBURG
NED182253 Kathelijn van der Veer Sphynx WV Braassemermeer Schiedam
BEL193217 Annefleur Orij - WV Braassemermeer Leidschendam
NED203502 Steven Van Gils - KNZRV Muiden Muiden
ned192581 Sebastiaan van der Kaaden . WV Braassemermeer OUDEWETERING
NED185081 Jelco Heringa - WV Braassemermeer Den Haag
Ned191449 Amy Rieske - KNZRV Muiden Laren
.NED180605 Ieke de Boer n.v.t KNZRV Muiden Muiden




- Optimist A - Optimist B - Optimist C - Splash A - Splash B -Laser 4.7 - RS Feva -
Deelnemerslijst Splash A Pinksterevenement 2017
Zeilnummer: Naam: Bootnaam: Vereniging: Woonplaats:




- Optimist A - Optimist B - Optimist C - Splash A - Splash B -Laser 4.7 - RS Feva -
Deelnemerslijst Splash B Pinksterevenement 2017
Zeilnummer: Naam: Bootnaam: Vereniging: Woonplaats:
NED464 Declan van der Veer Rosso WV Braassemermeer Schiedam
NED1027 Tijn Jantzen geen HJC amsterdam
NED2457 Julia van Antwerpen - ZV de Vlietzeilers Den Haag
1 vigo van de wiel nr. 1 HJC Haarlem
NED1552 Noor de Vreeze Aeolus De Vlietzeilers Den Haag
NED 1557 Merlijn Rutten Splash HJC Santpoort Zuid
NED2483 Emma van der Knaap - HJC Haarlem




- Optimist A - Optimist B - Optimist C - Splash A - Splash B -Laser 4.7 - RS Feva -
Deelnemerslijst RS Feva Pinksterevenement 2017
Zeilnummer: Naam: Bootnaam: Vereniging: Woonplaats:
NED1174 Bruno Bakker Kaag 1174 KWV De Kaag Leiden
NED5255 Abel Jansen Xercise KWV De Kaag Den Haag
NED4309 Borg Swen - KWV De Kaag Leiden
NED4308 Lieke Snelderwaard 4308 KWV De Kaag Wassenaar
NED3465 Joris Nankman . KNRZV MUIDEN Rotterdam